top of page
HİZMETLERİMİZ.jpg

Hizmetlerimiz

Lojistik Hizmetleri

Aklınıza gelebilecek tüm ürün ve mamülleri sizlerin isteği doğrultusunda Türkiye'nin birçok bölgesine taşımaktayız.Gaziantep Cengiz Nakliyat olarak taşıma esnasında gerekli özen gösterilerek ürünlerinizi hasarsız ve problemsiz şekilde istenilen yere, istenilen zamanda taşımaktayız. Müşterilerimize daha kaliteli ve iyi hizmet verebilmenin yanı sıra maliyeti de minumum seviyede tutmayı amaçlamaktayız.

Depolama

Ürün depolamalarında ürünler depo yönetim sistemi ile depolanmaktadır.

 

  • Sipariş toplama (Adet, Koli),

  • Etiketleme,

  • Paletleme,


Depolarımızın tamamı raflı adres stoklama düzenine göre tasarlanmış olup, gerekli tüm ekipmanlar mevcuttur.

Şehir İçi Yük Taşımacılığı

Gaziantep Cengiz Nakliyat olarak; hızlı, güvenli ve ekonomik geniş araç parkında bulunan tır, kamyon ve kamyonetlerimiz ile uygun şehir içi nakliyat hizmeti sunmaktayız. İstanbul geneli Büro ve Ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetlerimiz için ayrıca 0532 678 68 30 numaralı telefondan Mehmet Şahan bey ile iletişime geçebilirsiniz.

Şehirler arası Nakliyat

Gaziantep Cengiz Nakliyat olarak; geniş araç parkında bulunan tır, kamyon, kamyonetlerimiz ve bilinçli çalışanlarımız ile hızlı, güvenli, ekonomik İstanbul - Gaziantep - Kilis - Şanlıurfa - Hatay illerinde şehirler arası nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel taşımacılık; parça eşya taşımacılığı anlamına gelmektedir. Aynı güzergah üzerinde birbirinden farklı müşterilerin eşyalarının aynı kamyon, kamyonet veya tıra yüklenmesi işlemidir. Parsiyel yük taşımacılığında temel amaç, aynı güzergahta olan müşterilerin yük miktarı komple bir aracı doldurmasa bile, aynı araca yüklenerek ekonomik ve zamanında teslimatını gerçekleştirmektir.

bottom of page